FC Voluntari eredmények, meccsek és forma
FC Voluntari aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
FC Voluntari meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VDVVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,183 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs1,60
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,183 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,85 pont/meccs
3GY2D8V
Lőtt gól / meccs1,08
Kapott gól / meccs1,62
BTTS69%13 lefedett
Over 2,562%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs1,183 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,141 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,141 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,57
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,141 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Legutóbbi eredmények
Liga IFC Voluntari – Farul Constanta1–2VCupa RomânieiFC Voluntari – Universitatea Craiova1–1DLiga ICsikszereda – FC Voluntari2–1VLiga IFC Voluntari – FCSB1–2VLiga ICorvinul Hunedoara – FC Voluntari3–2VLiga IFC Voluntari – Universitatea Cluj0–2VLiga IRapid – FC Voluntari2–1VLiga IFC Voluntari – Arges Pitesti1–0GYCupa RomânieiChindia Targoviste – FC Voluntari0–1GYLiga IFC Voluntari – Oţelul2–2DLiga IUniversitatea Craiova – FC Voluntari3–1VCupa RomânieiCS Afumati – FC Voluntari0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
24/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.