Penuel eredmények, meccsek és forma
Penuel aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 09:44
V18.9 Csapatközpont 360
Penuel meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYGYVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
2GY1D7V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,30
BTTS30%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,73 pont/meccs
2GY2D7V
Lőtt gól / meccs0,73
Kapott gól / meccs2,27
BTTS36%11 lefedett
Over 2,555%11 lefedett
Kapott gól nélkül18%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,29
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,29
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Druha LigaPenuel – Oleksandria II1–0GYDruha LigaPenuel – Metalurh Zaporizhya2–0GYDruha LigaSC Poltava 2 – Penuel3–0VDruha LigaPenuel – Karbon Cherkasy1–8VDruha LigaPenuel – Atlet1–1DDruha LigaLozova – Penuel1–0VDruha LigaPenuel – Trostianets1–3VDruha LigaPenuel – Rebel0–3VDruha LigaOleksandria II – Penuel3–0VCupPenuel – Metal Kharkiv0–1VDruha LigaMetalurh Zaporizhya – Penuel2–2D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
23/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DLLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.