Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Druha Liga logó
Ukrajna · 2026/27 szezon

Druha Liga 2026/27: eredmények, tabella és program

Druha Liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 6.

Mérkőzés
88
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 11. 01. 13:49
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 80/100
88 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 47,6% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Druha Liga 2026/2027

83 meccs
Befejezett meccs83
Gól / meccs2,75
BTTS53,0%
Over 2,551,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Karbon Cherkasy82,252,250,8862,5%62,5%
2Dnister Zalishchyky92,221,891,1155,6%44,4%
3Bratslav Vinnytsia92,112,330,7844,4%55,6%
4Lozova101,901,401,0050,0%50,0%
5Nyva Vinnytsya91,891,670,8966,7%44,4%
6Rebel81,631,501,0037,5%62,5%
7Vilkhivtsi91,561,111,0055,6%44,4%
8Atlet91,441,671,4466,7%55,6%
9Metalurh Zaporizhya91,441,331,3355,6%55,6%
10Podillya Khmelnytskyi91,441,781,8988,9%88,9%
11Trostianets91,221,000,8955,6%33,3%
12SC Poltava 291,110,671,000,0%33,3%
13Skala 1911 Stryi101,001,201,9050,0%60,0%
14Nyva Ternopil II100,901,101,7060,0%50,0%
15Oleksandria II100,800,901,2030,0%30,0%
16Penuel100,800,802,4040,0%60,0%
17Dinaz Vyshhorod100,600,902,2060,0%50,0%
18Ruh Lviv90,561,561,7877,8%55,6%