Siwelele eredmények, meccsek és forma
Siwelele aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 00:57
V18.9 Csapatközpont 360
Siwelele meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VDGYDV

Kaizer Chiefs
League Cup · Quarter-finals
2026. 11. 06. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,512 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,63
BTTS50%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs0,513 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs1,63
BTTS50%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs0,513 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs0,572 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs0,572 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS67%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs0,572 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,401 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,401 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,401 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier Soccer LeagueMarumo Gallants – Siwelele3–2VLeague CupPolokwane City – Siwelele0–0DPremier Soccer LeagueSiwelele – Polokwane City1–0GYPremier Soccer LeagueSiwelele – Golden Arrows1–1DPremier Soccer LeagueMamelodi Sundowns – Siwelele3–0VPremier Soccer LeagueKaizer Chiefs – Siwelele3–2VPremier Soccer LeagueSiwelele – Chippa United1–1DPremier Soccer LeagueAmazulu – Siwelele2–0V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
28/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLDWL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.