Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier Soccer League logó
South Africa · 2026/27 szezon

Premier Soccer League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier Soccer League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.

Mérkőzés
58
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 73/100
58 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 84,5% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum9 órája

Csapat0
Mérkőzés58
Befejezett58
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRegular Season - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Premier Soccer League 2026/2027

58 meccs
Befejezett meccs58
Gól / meccs2,36
BTTS46,6%
Over 2,537,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Orlando Pirates73,002,570,1414,3%57,1%
2Amazulu72,571,571,0042,9%42,9%
3Mamelodi Sundowns92,562,670,7866,7%55,6%
4Milford FC81,881,250,6337,5%25,0%
5Sekhukhune United71,571,141,0042,9%28,6%
6Stellenbosch71,290,860,8642,9%14,3%
7Chippa United71,290,710,8628,6%14,3%
8Kruger United71,290,861,4328,6%42,9%
9Kaizer Chiefs71,141,291,2985,7%42,9%
10Golden Arrows70,860,430,7128,6%14,3%
11Durban City70,860,861,4357,1%28,6%
12TS Galaxy70,860,431,0014,3%28,6%
13Siwelele70,711,001,8657,1%42,9%
14Polokwane City70,570,431,0028,6%14,3%
15Marumo Gallants80,501,132,1362,5%62,5%
16Richards Bay70,291,292,86100,0%85,7%