Metalac GM eredmények, meccsek és forma
Metalac GM aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Metalac GM meccsközpont
Helyi csapatarchívum8 órája
Utolsó forma
VVVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,70
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
31formaindex / 1000,92 pont/meccs
3GY3D7V
Lőtt gól / meccs1,08
Kapott gól / meccs1,54
BTTS38%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül46%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül50%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Prva LigaMetalac GM – Jedinstvo Ub1–3VPrva LigaMetalac GM – Javor1–2VPrva LigaTSC Backa Topola – Metalac GM5–1VPrva LigaMetalac GM – Teleoptik0–3VPrva LigaOFK Vršac – Metalac GM0–0DPrva LigaOFK Bor 1919 – Metalac GM0–2GYPrva LigaMetalac GM – Grafičar1–0GYPrva LigaMetalac GM – Dubočica5–0GYPrva LigaNaftagas – Metalac GM0–0DPrva LigaMetalac GM – Loznica2–4VPrva LigaFK Vozdovac – Metalac GM1–0VPrva LigaMetalac GM – Semendrija 19240–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
37/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.