Unionistas II eredmények, meccsek és forma
Unionistas II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 17:27
V18.9 Csapatközpont 360
Unionistas II meccsközpont
Csapatprogram naprakész5 perce
Utolsó forma
VVGYVV

Mirandés II
Tercera División RFEF - Group 8 · Group 8 - 10
2026. 11. 07. 16:00Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Unionistas II2–1VTercera División RFEF - Group 8Unionistas II – Guijuelo0–1VTercera División RFEF - Group 8Atlético Mansillés – Unionistas II1–2GYTercera División RFEF - Group 8Unionistas II – Bembibre1–2VTercera División RFEF - Group 8Cristo Atlético – Unionistas II3–0V
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8La Virgen del Camino – Unionistas II2–1VTercera División RFEF - Group 8Unionistas II – Guijuelo0–1VTercera División RFEF - Group 8Atlético Mansillés – Unionistas II1–2GYTercera División RFEF - Group 8Unionistas II – Bembibre1–2VTercera División RFEF - Group 8Cristo Atlético – Unionistas II3–0VTercera División RFEF - Group 8Unionistas II – Turégano0–0DTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Unionistas II3–2VTercera División RFEF - Group 8Unionistas II – Salamanca II1–1DTercera División RFEF - Group 8Almazán – Unionistas II2–1VKlub felkészülési mérkőzésekUnionistas II – Guijuelo4–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
27/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLWLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.