San Marcial eredmények, meccsek és forma
San Marcial aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 02:06
V18.9 Csapatközpont 360
San Marcial meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 órája
Utolsó forma
VGYGYGYD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
4GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,78
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
4GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,78
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 16La Calzada – San Marcial2–1VTercera División RFEF - Group 16San Marcial – Pradejón1–0GYTercera División RFEF - Group 16Yagüe – San Marcial0–3GYTercera División RFEF - Group 16Cenicero – San Marcial1–3GYTercera División RFEF - Group 16San Marcial – River Ebro1–1DTercera División RFEF - Group 16Berceo – San Marcial2–1VTercera División RFEF - Group 16San Marcial – Comillas1–1DTercera División RFEF - Group 16Varea – San Marcial0–0DTercera División RFEF - Group 16San Marcial – Vianés1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DWWWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.