Spanyolország · 2026/27 szezon
Tercera División RFEF - Group 16 2026/27: eredmények, tabella és program
Tercera División RFEF - Group 16 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 16 - 10.
- Mérkőzés
- 90
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 9
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 03:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 81/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
90 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
59,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek7 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Haro Deportivo73819842Stabil trend →2Calahorra676710056Gyengülő trend ↓3La Calzada65786751Stabil trend →4Berceo64679351Gyengülő trend ↓5Anguiano62637169Javuló trend ↑6Alfaro61705364Javuló trend ↑7Agoncillo56568047Javuló trend ↑8Varea55593678Javuló trend ↑9San Marcial55565369Javuló trend ↑10Oyonesa51526251Javuló trend ↑11Pradejón44484447Gyengülő trend ↓12Yagüe30334416Javuló trend ↑13Comillas30222747Gyengülő trend ↓14Calasancio29304020Javuló trend ↑15Cenicero26193629Gyengülő trend ↓16River Ebro25264011Stabil trend →17Vianés25154424Javuló trend ↑18Casalarreina1411270Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
81 meccsTercera División RFEF - Group 16 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,44 | 2,44 | 1,44 | 77,8% | 88,9% | |
| 2 | 9 | 2,33 | 1,67 | 1,22 | 55,6% | 66,7% | |
| 3 | 9 | 2,11 | 1,33 | 0,89 | 55,6% | 55,6% | |
| 4 | 9 | 2,00 | 2,89 | 1,11 | 33,3% | 88,9% | |
| 5 | 9 | 2,00 | 2,33 | 1,22 | 66,7% | 77,8% | |
| 6 | 9 | 1,89 | 1,78 | 0,78 | 55,6% | 77,8% | |
| 7 | 9 | 1,78 | 0,89 | 0,56 | 44,4% | 11,1% | |
| 8 | 9 | 1,67 | 2,00 | 1,33 | 66,7% | 44,4% | |
| 9 | 9 | 1,67 | 1,33 | 0,78 | 55,6% | 44,4% | |
| 10 | 9 | 1,56 | 1,56 | 1,22 | 66,7% | 55,6% | |
| 11 | 9 | 1,44 | 1,11 | 1,33 | 55,6% | 55,6% | |
| 12 | 9 | 1,00 | 1,11 | 2,11 | 33,3% | 88,9% | |
| 13 | 9 | 0,89 | 1,00 | 2,00 | 33,3% | 55,6% | |
| 14 | 9 | 0,78 | 1,00 | 2,22 | 66,7% | 66,7% | |
| 15 | 9 | 0,67 | 0,67 | 1,33 | 44,4% | 33,3% | |
| 16 | 9 | 0,56 | 0,89 | 1,78 | 66,7% | 55,6% | |
| 17 | 9 | 0,44 | 1,11 | 1,89 | 44,4% | 66,7% | |
| 18 | 9 | 0,33 | 0,67 | 2,56 | 55,6% | 77,8% |