Mamelodi Sundowns eredmények, meccsek és forma
Mamelodi Sundowns aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 16:32
V18.9 Csapatközpont 360
Mamelodi Sundowns meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 órája
Utolsó forma
GYGYGYDD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,751 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
7GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,792 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,35 pont/meccs
12GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,71
BTTS53%17 lefedett
Over 2,541%17 lefedett
Kapott gól nélkül41%17 lefedett
xG / meccs1,924 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,751 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
8GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,953 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
8GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,953 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,821 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,14 pont/meccs
4GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs0,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs1,821 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,14 pont/meccs
4GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs0,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs1,821 lefedett
Legutóbbi eredmények
League CupMamelodi Sundowns – Golden Arrows1–0GYPremier Soccer LeagueMamelodi Sundowns – Durban City4–1GYLeague CupMamelodi Sundowns – Marumo Gallants1–0GYCAF Champions LeagueMamelodi Sundowns – Wiliete1–1DCAF Champions LeagueWiliete – Mamelodi Sundowns0–0DPremier Soccer LeagueRichards Bay – Mamelodi Sundowns1–4GY8 CupOrlando Pirates – Mamelodi Sundowns0–2GYFIFA Intercontinental CupMamelodi Sundowns – Al-Ahli Jeddah2–1GYPremier Soccer LeagueChippa United – Mamelodi Sundowns1–1DPremier Soccer LeagueMamelodi Sundowns – Siwelele3–0GYPremier Soccer LeagueGolden Arrows – Mamelodi Sundowns1–2GYPremier Soccer LeagueMamelodi Sundowns – Milford FC2–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
2 meccs2–0–0 GY–D–V2–0 gólok3,00 pont/meccs
9 meccs7–2–0 GY–D–V24–7 gólok2,56 pont/meccs
2 meccs0–2–0 GY–D–V1–1 gólok1,00 pont/meccs
3 meccs2–0–1 GY–D–V5–3 gólok2,00 pont/meccs
1 meccs1–0–0 GY–D–V2–1 gólok3,00 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
87/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WW · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.