Esteghlal FC eredmények, meccsek és forma
Esteghlal FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V18.9 Csapatközpont 360
Esteghlal FC meccsközpont
Helyi csapatarchívum11 órája
Utolsó forma
GYVDGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,743 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
4GY5D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%10 lefedett
Over 2,510%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs0,743 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
7GY5D1V
Lőtt gól / meccs1,15
Kapott gól / meccs0,46
BTTS31%13 lefedett
Over 2,515%13 lefedett
Kapott gól nélkül62%13 lefedett
xG / meccs0,743 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs1,211 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,17
BTTS17%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül83%6 lefedett
xG / meccs1,211 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
5GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs0,17
BTTS17%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül83%6 lefedett
xG / meccs1,211 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,512 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
2GY4D1V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs0,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs0,512 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
2GY4D1V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs0,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül43%7 lefedett
xG / meccs0,512 lefedett
Legutóbbi eredmények
AFC Champions League EliteEsteghlal FC – Al Shamal1–0GYAFC Champions League EliteShabab Al Ahli Dubai – Esteghlal FC2–0VPersian Gulf Pro LeagueChadormalu SC – Esteghlal FC1–1DPersian Gulf Pro LeagueEsteghlal FC – Gol Gohar1–0GYAFC Champions League EliteAl-Gharafa – Esteghlal FC1–2GYPersian Gulf Pro LeagueTractor Sazi – Esteghlal FC1–1DPersian Gulf Pro LeagueEsteghlal FC – Paykan1–0GYPersian Gulf Pro LeagueAluminium Arak – Esteghlal FC0–0DPersian Gulf Pro LeagueEsteghlal FC – Persepolis FC1–1DPersian Gulf Pro LeagueFoolad FC – Esteghlal FC0–0DPersian Gulf Pro LeagueEsteghlal FC – Sepahan FC2–0GYPersian Gulf Pro LeagueNassaji Mazandaran – Esteghlal FC0–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLW · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.