Pohang Steelers eredmények, meccsek és forma
Pohang Steelers aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 01:38
V18.9 Csapatközpont 360
Pohang Steelers meccsközpont
Csapatprogram naprakész57 másodperce
Utolsó forma
DVDDV

Gamba Osaka
AFC Champions League Elite · League Phase - 4
2026. 11. 04. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,232 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY5D4V
Lőtt gól / meccs0,70
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs0,232 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
4GY6D5V
Lőtt gól / meccs0,93
Kapott gól / meccs1,47
BTTS47%15 lefedett
Over 2,560%15 lefedett
Kapott gól nélkül20%15 lefedett
xG / meccs0,232 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,271 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,271 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,271 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,181 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,89
Kapott gól / meccs1,89
BTTS44%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs0,181 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,89
Kapott gól / meccs1,89
BTTS44%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs0,181 lefedett
Legutóbbi eredmények
K League 1Pohang Steelers – Jeju United FC1–1DAFC Champions League EliteKashima – Pohang Steelers3–0VK League 1Ulsan Hyundai FC – Pohang Steelers2–2DK League 1Pohang Steelers – FC Anyang0–0DAFC Champions League ElitePohang Steelers – Johor Darul Takzim FC0–2VK League 1Incheon United – Pohang Steelers3–0VK League 1Pohang Steelers – FC Seoul2–1GYK League 1Daejeon Citizen – Pohang Steelers2–2DK League 1Pohang Steelers – Gimcheon Sangmu FC0–0DK League 1Jeonbuk Motors – Pohang Steelers2–0VK League 1Gangwon FC – Pohang Steelers0–0DK League 1Jeju United FC – Pohang Steelers1–2GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
41/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLDDD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.