Estrela Calheta eredmények, meccsek és forma
Estrela Calheta aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 08:12
V18.9 Csapatközpont 360
Estrela Calheta meccsközpont
Csapatprogram naprakész10 perce
Utolsó forma
DVGYVD

Salgueiros
Campeonato de Portugal Prio - Group B · Group B - 8
2026. 11. 08. 16:00Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – Beira-Mar1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – União Lamas1–2VCampeonato de Portugal Prio - Group BSousense – Estrela Calheta1–3GYCampeonato de Portugal Prio - Group BCastro Daire – Estrela Calheta3–0VCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – Cinfães2–2D
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,88
BTTS63%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,88
BTTS63%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – Beira-Mar1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – União Lamas1–2VCampeonato de Portugal Prio - Group BSousense – Estrela Calheta1–3GYCampeonato de Portugal Prio - Group BCastro Daire – Estrela Calheta3–0VCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – Cinfães2–2DTaça de PortugalEstrela Calheta – Vianense1–3VCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – Ovarense0–3VCampeonato de Portugal Prio - Group BMachico – Estrela Calheta0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
32/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DLWLD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.