SK Metalurh U19 eredmények, meccsek és forma
SK Metalurh U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 21:57
V18.9 Csapatközpont 360
SK Metalurh U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VVVVV

Shakhtar Donetsk U19
U19 League · Regular Season - 13
2026. 11. 05. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs3,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
1GY0D8V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs3,44
BTTS78%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
1GY0D8V
Lőtt gól / meccs1,11
Kapott gól / meccs3,44
BTTS78%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül0%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs3,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs3,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs3,25
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs3,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 LeagueLviv U19 – SK Metalurh U192–0VU19 LeagueLivyi Bereh U19 – SK Metalurh U193–2VU19 LeagueSK Metalurh U19 – Oleksandria U190–5VU19 LeagueRukh Vynnyky U19 – SK Metalurh U196–1VU19 LeagueSK Metalurh U19 – Obolon' Kyiv U191–2VU19 LeagueSK Metalurh U19 – Karpaty Lviv U191–5VU19 LeagueKolos Kovalivka U19 – SK Metalurh U192–1VU19 LeagueSK Metalurh U19 – Metalist 1925 U193–1GYU19 LeagueDynamo Kyiv U19 – SK Metalurh U195–1V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
18/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLLLL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.