Cukaricki U19 eredmények, meccsek és forma
Cukaricki U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 05:27
V18.9 Csapatközpont 360
Cukaricki U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 perce
Utolsó forma
DVGYGYV

Partizan U19
U19 league · Regular Season - 13
2026. 11. 04. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY1D6V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,10
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,73
Kapott gól / meccs2,00
BTTS82%11 lefedett
Over 2,573%11 lefedett
Kapott gól nélkül9%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS100%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS100%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 leagueTSC U19 – Cukaricki U192–2DU19 leagueCukaricki U19 – IMT Novi Beograd U191–2VU19 leagueMladost Lucani U19 – Cukaricki U192–4GYU19 leagueCukaricki U19 – OFK Beograd U191–0GYU19 leagueNovi Pazar U19 – Cukaricki U194–2VU19 leagueBrodarac U19 – Cukaricki U193–2VU19 leagueCukaricki U19 – Sp. Subotica U191–2VU19 leagueUsce U19 – Cukaricki U191–3GYU19 leagueCukaricki U19 – Vozdovac U190–2VU19 leagueVojvodina U19 – Cukaricki U193–2VU19 leagueCukaricki U19 – Crvena Zvezda U181–1D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.