Usce U19 eredmények, meccsek és forma
Usce U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 09:38
V18.9 Csapatközpont 360
Usce U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum11 órája
Utolsó forma
VVGYVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,80
BTTS90%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
5GY1D6V
Lőtt gól / meccs2,08
Kapott gól / meccs2,58
BTTS83%12 lefedett
Over 2,583%12 lefedett
Kapott gól nélkül0%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,67
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs4,00
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs3,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs2,17
Kapott gól / meccs3,50
BTTS83%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 leagueUsce U19 – Vojvodina U190–1VU19 leagueCrvena Zvezda U18 – Usce U195–1VU19 leagueUsce U19 – Jedinstvo U. U192–1GYU19 leaguePartizan U19 – Usce U194–2VU19 leagueUsce U19 – TSC U192–2DU19 leagueIMT Novi Beograd U19 – Usce U197–1VU19 leagueUsce U19 – Mladost Lucani U192–1GYU19 leagueOFK Beograd U19 – Usce U192–4GYU19 leagueUsce U19 – Cukaricki U191–3VU19 leagueBrodarac U19 – Usce U192–5GYU19 leagueUsce U19 – Sp. Subotica U195–2GYU19 leagueNovi Pazar U19 – Usce U191–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
39/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLWLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.