Sp. Subotica U19 eredmények, meccsek és forma
Sp. Subotica U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 04:52
V18.9 Csapatközpont 360
Sp. Subotica U19 meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
GYGYGYVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY0D5V
Lőtt gól / meccs2,10
Kapott gól / meccs2,20
BTTS90%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
45formaindex / 1001,36 pont/meccs
5GY0D6V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,18
BTTS91%11 lefedett
Over 2,591%11 lefedett
Kapott gól nélkül0%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS100%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 leagueJedinstvo U. U19 – Sp. Subotica U192–4GYU19 leagueSp. Subotica U19 – Partizan U193–2GYU19 leagueTSC U19 – Sp. Subotica U192–3GYU19 leagueSp. Subotica U19 – IMT Novi Beograd U190–1VU19 leagueMladost Lucani U19 – Sp. Subotica U193–2VU19 leagueSp. Subotica U19 – OFK Beograd U192–1GYU19 leagueCukaricki U19 – Sp. Subotica U191–2GYU19 leagueSp. Subotica U19 – Brodarac U191–2VU19 leagueNovi Pazar U19 – Sp. Subotica U193–2VU19 leagueUsce U19 – Sp. Subotica U195–2VU19 leagueSp. Subotica U19 – Vozdovac U191–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.