Al Kharaitiyat eredmények, meccsek és forma
Al Kharaitiyat aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 14. 08:42
V18.9 Csapatközpont 360
Al Kharaitiyat meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 perce
Utolsó forma
DVDGYD

Al Bidda SC
Second Division · Regular Season - 4
2026. 10. 15. 18:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,550%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs0,67
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LD · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.