Qatar · 2026/27 szezon
Second Division 2026/27: eredmények, tabella és program
Second Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 6.
- Mérkőzés
- 36
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 1 / 6
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 15:34
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
36 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
96,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Élő szezonadatok naprakészek46 másodperce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
UMM SalalAl Bidda SC0–0VégeAl WaabAl Kharaitiyat0–1VégeAl Shamal IIMuaither SC1–1VégeAl-KhorAl-Gharafa B4–0VégeQatar U23Al-Markhiya2–2VégeMuaither SCQatar U231–2VégeAl KharaitiyatAl Bidda SC5–2VégeAl Rayyan SC BAl-Khor1–4VégeAl WaabUMM Salal0–1VégeAl MesaimeerAl-Gharafa B5–0VégeAl Shamal IIAl-Markhiya1–3VégeAl Shamal IIAl Bidda SC0–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Al-Markhiya848710076Stabil trend →2Al Kharaitiyat71738068Stabil trend →3Al Mesaimeer62588070Stabil trend →4Al-Khor596010036Stabil trend →5Al Bidda SC53536452Stabil trend →6Muaither SC50476460Stabil trend →7Al Waab47473276Stabil trend →8UMM Salal46534044Stabil trend →9Qatar U2342404844Stabil trend →10Al Shamal II21131628Stabil trend →11Al Rayyan SC B120200Stabil trend →12Al-Gharafa B11780Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
29 meccsSecond Division 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 2,60 | 2,60 | 0,60 | 40,0% | 80,0% | |
| 2 | 5 | 2,20 | 2,00 | 0,80 | 60,0% | 40,0% | |
| 3 | 5 | 1,80 | 2,80 | 1,60 | 60,0% | 100,0% | |
| 4 | 4 | 1,75 | 2,00 | 0,75 | 50,0% | 50,0% | |
| 5 | 5 | 1,60 | 1,60 | 1,20 | 40,0% | 40,0% | |
| 6 | 5 | 1,60 | 1,00 | 1,40 | 60,0% | 40,0% | |
| 7 | 5 | 1,40 | 1,60 | 1,00 | 60,0% | 40,0% | |
| 8 | 5 | 1,40 | 0,80 | 0,60 | 20,0% | 0,0% | |
| 9 | 5 | 1,20 | 1,20 | 1,40 | 80,0% | 40,0% | |
| 10 | 5 | 0,40 | 0,40 | 1,80 | 40,0% | 40,0% | |
| 11 | 5 | 0,20 | 0,20 | 2,80 | 20,0% | 60,0% | |
| 12 | 4 | 0,00 | 0,50 | 3,00 | 50,0% | 50,0% |