Al-Markhiya eredmények, meccsek és forma
Al-Markhiya aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 14. 06:06
V18.9 Csapatközpont 360
Al-Markhiya meccsközpont
Csapatprogram naprakész57 másodperce
Utolsó forma
DVGYGYGY

Al Shamal II
Second Division · Regular Season - 4
2026. 10. 14. 16:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
1 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
0GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS100%1 lefedett
Over 2,50%1 lefedett
Kapott gól nélkül0%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
1 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
0GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS100%1 lefedett
Over 2,50%1 lefedett
Kapott gól nélkül0%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
1 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
0GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS100%1 lefedett
Over 2,50%1 lefedett
Kapott gól nélkül0%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,25
BTTS0%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LD · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.