Al Mesaimeer eredmények, meccsek és forma
Al Mesaimeer aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 14. 06:06
V18.9 Csapatközpont 360
Al Mesaimeer meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
VVDVGY

Al-Gharafa B
Second Division · Regular Season - 4
2026. 10. 14. 18:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
1 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs4,00
BTTS100%1 lefedett
Over 2,5100%1 lefedett
Kapott gól nélkül0%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
1 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs4,00
BTTS100%1 lefedett
Over 2,5100%1 lefedett
Kapott gól nélkül0%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
1 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs4,00
BTTS100%1 lefedett
Over 2,5100%1 lefedett
Kapott gól nélkül0%1 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
17/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LL · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.