FC Gifu eredmények, meccsek és forma
FC Gifu aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 19:42
V18.9 Csapatközpont 360
FC Gifu meccsközpont
Csapatprogram naprakész13 perce
Utolsó forma
GYVGYGYGY

FC Ryukyu
J3 League · Regular Season - 15
2026. 11. 03. 08:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY0D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,30
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
51formaindex / 1001,53 pont/meccs
8GY2D7V
Lőtt gól / meccs1,59
Kapott gól / meccs1,12
BTTS47%17 lefedett
Over 2,553%17 lefedett
Kapott gól nélkül35%17 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
J3 LeagueFC Gifu – Osaka1–0GYJ3 LeagueRoasso Kumamoto – FC Gifu2–1VJ3 LeagueFC Gifu – Sagamihara2–1GYJ3 LeagueFC Gifu – Fukushima United1–0GYJ3 LeagueGainare Tottori – FC Gifu0–1GYJ3 LeagueFC Gifu – Renofa Yamaguchi0–2VJ-League CupFC Gifu – Yokohama FC1–2VJ3 LeagueKamatamare Sanuki – FC Gifu3–4GYJ3 LeagueParceiro Nagano – FC Gifu1–0VJ3 LeagueNara Club – FC Gifu2–1VJ3 LeagueFC Gifu – Kanazawa0–1VJ-League CupFC Gifu – Tokushima Vortis0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
46/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.