Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J-League Cup logó
Japán · 2026/27 szezon

J-League Cup 2026/27: eredmények, tabella és program

J-League Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.

Mérkőzés
52
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 28. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
52 mérkőzés 58 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum3 napja

Csapat0
Mérkőzés52
Befejezett52
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRound of 16

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

J-League Cup 2026/2027

52 meccs
Befejezett meccs52
Gól / meccs3,00
BTTS48,1%
Over 2,557,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Kawasaki Frontale33,002,330,000,0%33,3%
2Urawa33,003,001,0066,7%100,0%
3Cerezo Osaka33,002,671,33100,0%100,0%
4Yokohama F. Marinos33,002,671,67100,0%100,0%
5Kashiwa Reysol13,005,004,00100,0%100,0%
6Sagan Tosu42,251,501,2575,0%75,0%
7Gainare Tottori32,002,331,3366,7%66,7%
8Sanfrecce Hiroshima32,002,001,3333,3%33,3%
9Fagiano Okayama22,002,502,00100,0%100,0%
10Jubilo Iwata32,002,332,0033,3%100,0%
11Yokohama FC32,001,672,3366,7%100,0%
12Mito Hollyhock41,752,250,7525,0%50,0%
13Osaka21,502,001,0050,0%100,0%
14Shimizu S-pulse21,501,501,0050,0%50,0%
15FC Tokyo21,501,000,500,0%0,0%
16Roasso Kumamoto21,501,000,500,0%0,0%
17Fujieda MYFC21,501,501,0050,0%50,0%
18Avispa Fukuoka21,501,501,50100,0%100,0%
19Montedio Yamagata21,501,001,0050,0%50,0%
20Albirex Niigata21,501,001,0050,0%50,0%