North Carolina Courage W eredmények, meccsek és forma
North Carolina Courage W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 05:46
V18.9 Csapatközpont 360
North Carolina Courage W meccsközpont
Helyi csapatarchívum20 órája
Utolsó forma
GYVVGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,873 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
4GY0D6V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS50%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs0,873 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
5GY0D7V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS58%12 lefedett
Over 2,567%12 lefedett
Kapott gól nélkül33%12 lefedett
xG / meccs0,873 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,962 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,962 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,962 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,711 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,711 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs1,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs0,711 lefedett
Legutóbbi eredmények
NWSL WomenNorth Carolina Courage W – Denver Summit W1–0GYNWSL WomenPortland Thorns W – North Carolina Courage W1–0VNWSL WomenNorth Carolina Courage W – San Diego Wave W1–2VNWSL WomenSeattle Reign FC W – North Carolina Courage W0–1GYNWSL WomenUtah Royals W – North Carolina Courage W2–1VNWSL WomenNorth Carolina Courage W – NJ/NY Gotham FC W1–2VNWSL WomenSan Diego Wave W – North Carolina Courage W2–1VNWSL WomenChicago Red Stars W – North Carolina Courage W0–6GYNWSL WomenKansas City W – North Carolina Courage W3–2VNWSL WomenNorth Carolina Courage W – Angel City W2–0GYNWSL WomenNorth Carolina Courage W – Boston Legacy W2–1GYNWSL WomenNorth Carolina Courage W – Houston Dash W2–3V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWLLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.