Annecy eredmények, meccsek és forma
Annecy aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 15:57
V18.9 Csapatközpont 360
Annecy meccsközpont
Csapatprogram naprakészéppen most
Utolsó forma
VGYVGYGY

Boulogne
Ligue 2 · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,274 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,274 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,45 pont/meccs
5GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,36
Kapott gól / meccs1,45
BTTS73%11 lefedett
Over 2,573%11 lefedett
Kapott gól nélkül18%11 lefedett
xG / meccs1,274 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,722 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs0,722 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
39formaindex / 1001,17 pont/meccs
2GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,17
Kapott gól / meccs1,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs0,722 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,822 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,822 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,822 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 2Annecy – Montpellier0–3VLigue 2Sochaux – Annecy1–3GYLigue 2Annecy – Nancy1–2VLigue 2Dunkerque – Annecy0–1GYKlub felkészülési mérkőzésekAnnecy – Servette FC2–1GYLigue 2Annecy – Dijon1–2VLigue 2Guingamp – Annecy2–1VLigue 2Grenoble – Annecy1–2GYLigue 2Annecy – Metz1–1DLigue 2Reims – Annecy3–1VLigue 2Annecy – Rodez2–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.