Renofa Yamaguchi eredmények, meccsek és forma
Renofa Yamaguchi aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:12
V18.9 Csapatközpont 360
Renofa Yamaguchi meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
VGYVGYGY

Kagoshima United
J3 League · Regular Season - 15
2026. 11. 03. 06:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
7GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs0,70
BTTS30%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül60%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,73 pont/meccs
8GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs0,93
BTTS33%15 lefedett
Over 2,540%15 lefedett
Kapott gól nélkül53%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,86
BTTS14%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,86
BTTS14%7 lefedett
Over 2,514%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
5GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
5GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
J3 LeagueRenofa Yamaguchi – Kitakyushu0–2VJ3 LeagueMatsumoto Yamaga – Renofa Yamaguchi0–2GYJ3 LeagueEhime FC – Renofa Yamaguchi2–1VJ3 LeagueRenofa Yamaguchi – Kochi United2–0GYJ3 LeagueTochigi SC – Renofa Yamaguchi0–1GYJ3 LeagueFC Gifu – Renofa Yamaguchi0–2GYJ3 LeagueRenofa Yamaguchi – Sagamihara2–2DJ3 LeagueKanazawa – Renofa Yamaguchi1–2GYJ3 LeagueRenofa Yamaguchi – Thespakusatsu Gunma2–0GYJ3 LeagueGainare Tottori – Renofa Yamaguchi0–3GYJ-League CupRenofa Yamaguchi – Fujieda MYFC0–2VJ3 LeagueRenofa Yamaguchi – Osaka0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
67/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.