Roasso Kumamoto eredmények, meccsek és forma
Roasso Kumamoto aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 16:57
V18.9 Csapatközpont 360
Roasso Kumamoto meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
DGYGYGYV

Osaka
J3 League · Regular Season - 15
2026. 11. 04. 06:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
5GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS30%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,69 pont/meccs
7GY6D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,69
BTTS31%16 lefedett
Over 2,538%16 lefedett
Kapott gól nélkül50%16 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,78
BTTS22%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
3GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,78
BTTS22%9 lefedett
Over 2,533%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,14 pont/meccs
4GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs0,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,14 pont/meccs
4GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs0,57
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
J3 LeagueKagoshima United – Roasso Kumamoto1–1DJ3 LeagueRoasso Kumamoto – FC Gifu2–1GYJ3 LeagueRoasso Kumamoto – Gainare Tottori3–0GYJ3 LeagueKamatamare Sanuki – Roasso Kumamoto0–3GYJ3 LeagueRoasso Kumamoto – Ehime FC0–2VJ3 LeagueBiwako Shiga – Roasso Kumamoto0–0DJ-League CupRoasso Kumamoto – Kawasaki Frontale0–1VJ3 LeagueThespakusatsu Gunma – Roasso Kumamoto0–1GYJ3 LeagueRoasso Kumamoto – Matsumoto Yamaga0–0DJ3 LeagueFukushima United – Roasso Kumamoto1–2GYJ3 LeagueRoasso Kumamoto – Nara Club2–2DJ-League CupRoasso Kumamoto – Oita Trinita2–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
60/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWWWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.