Feignies-Aulnoye eredmények, meccsek és forma
Feignies-Aulnoye aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 16:12
V18.9 Csapatközpont 360
Feignies-Aulnoye meccsközpont
Csapatprogram naprakész7 perce
Utolsó forma
GYDGYGYGY

St Maur Lusitanos
National 2 - Group A · Group A - 9
2026. 11. 07. 18:00Legutóbbi forma
National 2 - Group AFeignies-Aulnoye – Bastia-Borgo1–0GYNational 2 - Group ARacing Colombes 92 – Feignies-Aulnoye0–0DNational 2 - Group AFeignies-Aulnoye – Chambly Thelle FC1–0GYNational 2 - Group ALe Pays du Valois – Feignies-Aulnoye0–1GYNational 2 - Group AFeignies-Aulnoye – St-Pryvé St-Hilaire2–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül80%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY4D0V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs0,38
BTTS38%8 lefedett
Over 2,513%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY4D0V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs0,38
BTTS38%8 lefedett
Over 2,513%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
3GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
1GY3D0V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group AFeignies-Aulnoye – Bastia-Borgo1–0GYNational 2 - Group ARacing Colombes 92 – Feignies-Aulnoye0–0DNational 2 - Group AFeignies-Aulnoye – Chambly Thelle FC1–0GYNational 2 - Group ALe Pays du Valois – Feignies-Aulnoye0–1GYNational 2 - Group AFeignies-Aulnoye – St-Pryvé St-Hilaire2–1GYNational 2 - Group ABiesheim – Feignies-Aulnoye1–1DNational 2 - Group AFeignies-Aulnoye – Creteil1–1DNational 2 - Group AFuriani-Agliani – Feignies-Aulnoye0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
61/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWDW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.