Furiani-Agliani eredmények, meccsek és forma
Furiani-Agliani aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:20
V18.9 Csapatközpont 360
Furiani-Agliani meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYVGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,88
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
71formaindex / 1002,13 pont/meccs
5GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,88
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group AFuriani-Agliani – Biesheim1–0GYNational 2 - Group ACreteil – Furiani-Agliani3–1VNational 2 - Group AFuriani-Agliani – Haguenau5–1GYNational 2 - Group AFuriani-Agliani – Epinal1–0GYNational 2 - Group AChantilly – Furiani-Agliani0–4GYNational 2 - Group AFuriani-Agliani – Montlouis3–2GYNational 2 - Group ADieppe – Furiani-Agliani1–1DNational 2 - Group AFuriani-Agliani – Feignies-Aulnoye0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
68/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWLW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.