Hauts Lyonnais eredmények, meccsek és forma
Hauts Lyonnais aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 03:12
V18.9 Csapatközpont 360
Hauts Lyonnais meccsközpont
Csapatprogram naprakész8 perce
Utolsó forma
GYDDVD

Bourges Foot 18
National 2 - Group C · Group C - 9
2026. 11. 07. 18:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
3GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
3GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS100%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS100%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY2D0V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS100%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group CChasselay MDA – Hauts Lyonnais2–3GYNational 2 - Group CHauts Lyonnais – Toulon0–0DNational 2 - Group CAndrézieux – Hauts Lyonnais1–1DNational 2 - Group CHauts Lyonnais – Nimes1–3VNational 2 - Group CSaint-Priest – Hauts Lyonnais1–1DNational 2 - Group CHauts Lyonnais – Rumilly Vallières2–1GYNational 2 - Group CIstres – Hauts Lyonnais1–2GYNational 2 - Group CHauts Lyonnais – Chateauroux0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLDDW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.