Sporting Escaldes eredmények, meccsek és forma
Sporting Escaldes aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 23:12
V18.9 Csapatközpont 360
Sporting Escaldes meccsközpont
Csapatprogram naprakész10 perce
Utolsó forma
VDGYVV

Inter Club d'Escaldes
1a Divisió · Regular Season - 8
2026. 11. 08. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
19formaindex / 1000,57 pont/meccs
1GY1D5V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs2,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1a DivisióEsperança d'Andorra – Sporting Escaldes5–1V1a DivisióSporting Escaldes – Casa de Portugal1–1D1a DivisióCarroi – Sporting Escaldes0–1GY1a DivisióPenya Encarnada – Sporting Escaldes2–0V1a DivisióSporting Escaldes – FC Santa Coloma1–5V1a DivisióAtlètic Club d'Escaldes – Sporting Escaldes4–1V1a DivisióSporting Escaldes – Ordino1–2V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
19/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LLWDL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.