Andorra · 2026/27 szezon
1a Divisió 2026/27: eredmények, tabella és program
1a Divisió 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 7.
- Mérkőzés
- 35
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 73/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
35 mérkőzés
10 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
80,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Ranger'sFC Santa Coloma0–2VégeInter Club d'EscaldesPenya Encarnada0–0VégeCarroiCasa de Portugal0–3VégeOrdinoAtlètic Club d'Escaldes0–2VégeEsperança d'AndorraSporting Escaldes5–1VégeFC Santa ColomaInter Club d'Escaldes1–1VégeOrdinoCarroi3–2VégeAtlètic Club d'EscaldesRanger's1–1VégePenya EncarnadaEsperança d'Andorra0–1VégeSporting EscaldesCasa de Portugal1–1VégeInter Club d'EscaldesAtlètic Club d'Escaldes4–2VégeCasa de PortugalPenya Encarnada3–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1FC Santa Coloma889010083Gyengülő trend ↓2Inter Club d'Escaldes74719771Stabil trend →3Atlètic Club d'Escaldes59578054Gyengülő trend ↓4Esperança d'Andorra57528654Javuló trend ↑5Ordino42575114Gyengülő trend ↓6Ranger's39384049Gyengülő trend ↓7Casa de Portugal38385726Javuló trend ↑8Penya Encarnada31292937Javuló trend ↑9Sporting Escaldes1919340Javuló trend ↑10Carroi145230Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
35 meccs1a Divisió 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2,71 | 3,14 | 0,43 | 42,9% | 71,4% | |
| 2 | 7 | 2,14 | 2,43 | 0,71 | 42,9% | 71,4% | |
| 3 | 7 | 1,71 | 2,00 | 1,14 | 71,4% | 42,9% | |
| 4 | 7 | 1,71 | 1,29 | 2,14 | 42,9% | 71,4% | |
| 5 | 7 | 1,57 | 2,14 | 1,14 | 71,4% | 71,4% | |
| 6 | 7 | 1,14 | 1,00 | 1,29 | 42,9% | 42,9% | |
| 7 | 7 | 1,14 | 1,43 | 1,86 | 42,9% | 71,4% | |
| 8 | 7 | 0,86 | 0,71 | 1,57 | 28,6% | 42,9% | |
| 9 | 7 | 0,57 | 0,86 | 2,71 | 71,4% | 57,1% | |
| 10 | 7 | 0,14 | 0,57 | 2,57 | 28,6% | 85,7% |