Slovácko eredmények, meccsek és forma
Slovácko aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 00:16
V18.9 Csapatközpont 360
Slovácko meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VVVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,424 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs2,00
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,495 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
2GY4D8V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS71%14 lefedett
Over 2,564%14 lefedett
Kapott gól nélkül14%14 lefedett
xG / meccs1,495 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,843 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
0GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,843 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
0GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,843 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,972 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs0,972 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs0,972 lefedett
Legutóbbi eredmények
Czech LigaSlovácko – Teplice1–3VCupSlovácko – Pardubice1–4VCzech LigaSparta Praha – Slovácko5–1VCzech LigaSlovácko – Zbrojovka Brno1–2VCzech LigaSlovan Liberec – Slovácko0–2GYCzech LigaSlovácko – Baník Ostrava2–2DCzech LigaBohemians 1905 – Slovácko2–0VCzech LigaSlovácko – Pardubice0–0DCzech LigaPlzen – Slovácko1–1DCupVelká Bíteš – Slovácko1–2GYCzech LigaMlada Boleslav – Slovácko2–1VCzech LigaSlovácko – Sigma Olomouc1–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
27/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DWLLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.