FC Midtjylland eredmények, meccsek és forma
FC Midtjylland aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 15:12
V18.9 Csapatközpont 360
FC Midtjylland meccsközpont
Csapatprogram naprakész1 perce
Utolsó forma
GYGYGYVGY

Ajax
Konferencia-liga · League Stage - 3
2026. 11. 05. 18:45Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,734 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
6GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,30
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,676 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
11GY5D4V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,10
BTTS65%20 lefedett
Over 2,550%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs1,738 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs2,203 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,30
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,994 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
65formaindex / 1001,95 pont/meccs
12GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,05
BTTS55%20 lefedett
Over 2,555%20 lefedett
Kapott gól nélkül35%20 lefedett
xG / meccs1,994 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,133 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
5GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs0,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,474 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
68formaindex / 1002,05 pont/meccs
12GY5D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,15
BTTS65%20 lefedett
Over 2,555%20 lefedett
Kapott gól nélkül30%20 lefedett
xG / meccs1,474 lefedett
Legutóbbi eredmények
SuperligaFC Nordsjaelland – FC Midtjylland2–3GYDBU PokalenFC Midtjylland – Odense2–1GYSuperligaFC Midtjylland – Lyngby3–2GYKonferencia-ligaFC Midtjylland – St. Truiden0–1VSuperligaViborg – FC Midtjylland1–2GYKonferencia-ligaEgnatia Rrogozhinë – FC Midtjylland1–1DSuperligaFC Midtjylland – FC Copenhagen2–1GYSuperligaOdense – FC Midtjylland1–1DDBU PokalenSundby – FC Midtjylland0–7GYSuperligaFC Midtjylland – FC Nordsjaelland2–2DSuperligaAarhus – FC Midtjylland0–2GYSuperligaSilkeborg – FC Midtjylland1–1D
Következő mérkőzések
10 meccs6–4–0 GY–D–V18–11 gólok2,20 pont/meccs
2 meccs2–0–0 GY–D–V9–1 gólok3,00 pont/meccs
5 meccs3–1–1 GY–D–V10–5 gólok2,00 pont/meccs
2 meccs0–0–2 GY–D–V0–3 gólok0,00 pont/meccs
16 meccs12–2–2 GY–D–V34–13 gólok2,38 pont/meccs
10 meccs3–2–5 GY–D–V12–16 gólok1,10 pont/meccs
6 meccs3–2–1 GY–D–V10–5 gólok1,83 pont/meccs
8 meccs2–3–3 GY–D–V13–13 gólok1,13 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DWWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.