Dánia · 2026/27 szezon
Superliga 2026/27: eredmények, tabella és program
Superliga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.
- Mérkőzés
- 63
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 09:42
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
63 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
96,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészeképpen most
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
SonderjyskeFC Copenhagen0–2VégeBrondbyAarhus2–0VégeFC NordsjaellandFC Midtjylland2–3VégeViborgAC Horsens1–0VégeOdenseSilkeborg4–1VégeLyngbyRanders FC2–1VégeFC CopenhagenOdense1–1VégeAarhusViborg2–1VégeAC HorsensSonderjyske5–1VégeSilkeborgFC Nordsjaelland1–1VégeFC MidtjyllandLyngby3–2VégeRanders FCBrondby1–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1FC Midtjylland66737256Javuló trend ↑2FC Copenhagen63677264Gyengülő trend ↓3Viborg60637656Stabil trend →4Brondby52568033Javuló trend ↑5AC Horsens52508436Gyengülő trend ↓6FC Nordsjaelland46436836Gyengülő trend ↓7Odense46475640Javuló trend ↑8Aarhus37335236Javuló trend ↑9Lyngby35336016Gyengülő trend ↓10Silkeborg33275620Javuló trend ↑11Randers FC27234024Gyengülő trend ↓12Sonderjyske2623600Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
F. EtimFC Midtjylland · Támadó82,22
Mike ThemsenRanders FC · Középpályás81,43
Janni SerraAarhus · Támadó76,54
M. DelačAC Horsens · Kapus75,35
M. ElyounoussiFC Copenhagen · Középpályás73,3
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
61 meccsSuperliga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,20 | 1,80 | 1,10 | 80,0% | 50,0% | |
| 2 | 11 | 2,09 | 2,00 | 0,82 | 36,4% | 45,5% | |
| 3 | 10 | 1,90 | 1,90 | 1,10 | 60,0% | 60,0% | |
| 4 | 9 | 1,67 | 2,00 | 1,67 | 66,7% | 77,8% | |
| 5 | 10 | 1,50 | 2,10 | 1,60 | 70,0% | 70,0% | |
| 6 | 11 | 1,45 | 1,64 | 1,45 | 54,6% | 54,6% | |
| 7 | 10 | 1,40 | 1,40 | 1,50 | 80,0% | 60,0% | |
| 8 | 10 | 1,00 | 1,50 | 2,10 | 80,0% | 60,0% | |
| 9 | 11 | 0,91 | 1,27 | 1,64 | 63,6% | 63,6% | |
| 10 | 10 | 0,80 | 1,40 | 2,00 | 70,0% | 60,0% | |
| 11 | 10 | 0,70 | 1,00 | 1,90 | 50,0% | 70,0% | |
| 12 | 10 | 0,70 | 1,50 | 2,70 | 60,0% | 80,0% |