Chicago Fire II élő eredmény, meccsek és forma
Chicago Fire II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 09. 20. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Chicago Fire II meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak45 napja
Utolsó forma
VVVVGY

Orlando City II
MLS Next Pro · Group Stage
88. perc · 2–0Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY0D5V
Lőtt gól / meccs0,83
Kapott gól / meccs2,33
BTTS50%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs0,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
19/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLLLL · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.