Pohronie eredmények, meccsek és forma
Pohronie aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Pohronie meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
DVDGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
59formaindex / 1001,77 pont/meccs
7GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,54
Kapott gól / meccs1,08
BTTS54%13 lefedett
Over 2,554%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
61formaindex / 1001,83 pont/meccs
3GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
4GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,14
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
2. ligaPohronie – Slovan Bratislava II1–1D2. ligaŠamorín – Pohronie2–1V2. ligaPohronie – Malženice0–0D2. ligaZlaté Moravce – Pohronie1–3GY2. ligaHumenné – Pohronie0–2GY2. ligaPohronie – Inter Bratislava0–3V2. ligaPetržalka – Pohronie1–0V2. ligaPohronie – Liptovský Mikuláš2–0GY2. ligaLokomotíva Zvolen – Pohronie1–2GYCupPríbelce – Pohronie1–3GY2. ligaPohronie – Tatran Prešov3–1GY2. ligaGalanta – Pohronie2–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWDLD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.