Laval eredmények, meccsek és forma
Laval aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 13:42
V18.9 Csapatközpont 360
Laval meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 órája
Utolsó forma
GYVDVGY

Saint Etienne
Ligue 2 · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,094 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,70
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,094 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
36formaindex / 1001,09 pont/meccs
3GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,27
Kapott gól / meccs1,64
BTTS64%11 lefedett
Over 2,555%11 lefedett
Kapott gól nélkül18%11 lefedett
xG / meccs1,094 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,132 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs1,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs1,132 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
3GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs1,43
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs1,132 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs1,062 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs1,062 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs1,062 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 2Laval – Boulogne1–0GYLigue 2Nancy – Laval1–0VLigue 2Laval – Clermont Foot3–3DLigue 2PAU – Laval3–2VKlub felkészülési mérkőzésekLaval – Rennes1–0GYLigue 2Laval – Sochaux1–1DLigue 2Dijon – Laval3–2VLigue 2Laval – RED Star FC 931–2VLigue 2Laval – Grenoble0–3VLigue 2Metz – Laval1–1DLigue 2Laval – Nantes2–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
34/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLDLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.