Chorley élő eredmény, meccsek és forma
Chorley aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Chorley meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak2 napja
Utolsó forma
VGYVDGY

Marine
National League - North · National League North - 3
10. perc · 0–1Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,30
BTTS60%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
7GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,73
Kapott gól / meccs1,53
BTTS67%15 lefedett
Over 2,567%15 lefedett
Kapott gól nélkül13%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,29
Kapott gól / meccs1,57
BTTS100%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,29
Kapott gól / meccs1,57
BTTS100%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,50
BTTS38%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National League - NorthSpennymoor Town – Chorley2–0VNational League - NorthRadcliffe – Chorley0–3GYNational League - NorthChorley – Buxton2–3VAngol FA-kupaChorley – Worcester City1–1DNational League - NorthChorley – AFC Telford United2–1GYAngol FA-kupaBarton Town Old Boys – Chorley1–4GYNational League - NorthChorley – Spalding United2–1GYAngol FA-kupaRylands – Chorley0–1GYNational League - NorthKing's Lynn Town – Chorley2–0VNational League - NorthChorley – Darlington 18835–2GYNational League - NorthOxford City – Chorley4–0VNational League - NorthChorley – Brackley Town2–2D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
45/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.