St Albans City eredmények, meccsek és forma
St Albans City aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 02:52
V18.9 Csapatközpont 360
St Albans City meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
7GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,73 pont/meccs
8GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,07
BTTS40%15 lefedett
Over 2,553%15 lefedett
Kapott gól nélkül33%15 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs0,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
72formaindex / 1002,17 pont/meccs
4GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs0,83
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
4GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,22
BTTS33%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
4GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs1,22
BTTS33%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Non League Premier - IsthmianAveley – St Albans City1–0VNon League Premier - IsthmianWhitehawk – St Albans City1–3GYNon League Premier - IsthmianSt Albans City – Burgess Hill Town3–1GYFA TrophyWhitehawk – St Albans City1–0VNon League Premier - IsthmianCarshalton Athletic – St Albans City0–1GYAngol FA-kupaHarborough Town – St Albans City3–2VFA TrophySt Albans City – Bury Town4–1GYAngol FA-kupaWitham Town – St Albans City0–3GYNon League Premier - IsthmianSt Albans City – Three Bridges4–0GYAngol FA-kupaHashtag United – St Albans City0–2GYAngol FA-kupaSt Albans City – Hashtag United0–0DNon League Premier - IsthmianCheshunt – St Albans City1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.