1º Dezembro eredmények, meccsek és forma
1º Dezembro aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 6 meccs
- Formaminta
- 6 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
1º Dezembro meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VGYGYDD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group DReal – 1º Dezembro1–0VCampeonato de Portugal Prio - Group D1º Dezembro – Vitoria Setubal1–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group DLajense – 1º Dezembro0–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group D1º Dezembro – Amora1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DFC Serpa – 1º Dezembro1–1D
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,50%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
2GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%6 lefedett
Over 2,517%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
1GY1D0V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS50%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS25%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group DReal – 1º Dezembro1–0VCampeonato de Portugal Prio - Group D1º Dezembro – Vitoria Setubal1–0GYCampeonato de Portugal Prio - Group DLajense – 1º Dezembro0–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group D1º Dezembro – Amora1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DFC Serpa – 1º Dezembro1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group DImortal Albufeira – 1º Dezembro5–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
39/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DDWWL · 6 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.