Benfica Castelo Branco eredmények, meccsek és forma
Benfica Castelo Branco aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Benfica Castelo Branco meccsközpont
Helyi csapatarchívum17 órája
Utolsó forma
DVGYVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Benfica Castelo Branco2–2DCampeonato de Portugal Prio - Group CBenfica Castelo Branco – O Elvas1–3VCampeonato de Portugal Prio - Group CMortágua – Benfica Castelo Branco0–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group CBenfica Castelo Branco – AD Nogueirense2–3VCampeonato de Portugal Prio - Group CFC Alverca II – Benfica Castelo Branco0–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
3GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,13
BTTS75%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül25%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs3,33
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Benfica Castelo Branco2–2DCampeonato de Portugal Prio - Group CBenfica Castelo Branco – O Elvas1–3VCampeonato de Portugal Prio - Group CMortágua – Benfica Castelo Branco0–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group CBenfica Castelo Branco – AD Nogueirense2–3VCampeonato de Portugal Prio - Group CFC Alverca II – Benfica Castelo Branco0–1GYTaça de PortugalFátima – Benfica Castelo Branco3–1VCampeonato de Portugal Prio - Group CBenfica Castelo Branco – Naval 18931–4VCampeonato de Portugal Prio - Group COliveira Hospital – Benfica Castelo Branco2–3GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLWLD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.