Caldas eredmények, meccsek és forma
Caldas aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Caldas meccsközpont
Helyi csapatarchívum9 órája
Utolsó forma
GYDVGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs1,75
BTTS50%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
2GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWLDW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.