União Lamas eredmények, meccsek és forma
União Lamas aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
União Lamas meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VGYVDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Sanjoanense1–2VCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – União Lamas1–2GYCampeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Camacha0–3VCampeonato de Portugal Prio - Group BSousense – União Lamas3–3DCampeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Guarda1–0GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
2GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs1,75
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
2GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,38
Kapott gól / meccs1,75
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Sanjoanense1–2VCampeonato de Portugal Prio - Group BEstrela Calheta – União Lamas1–2GYCampeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Camacha0–3VCampeonato de Portugal Prio - Group BSousense – União Lamas3–3DCampeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Guarda1–0GYTaça de PortugalBeira-Mar – União Lamas3–3DCampeonato de Portugal Prio - Group BOvarense – União Lamas1–0VCampeonato de Portugal Prio - Group BUnião Lamas – Florgrade1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
38/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDLWL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.