Atlético Malveira eredmények, meccsek és forma
Atlético Malveira aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Atlético Malveira meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DDGYDGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Campeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Benfica Castelo Branco2–2DCampeonato de Portugal Prio - Group CUD da Serra – Atlético Malveira1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Fazendense3–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group CSertanense – Atlético Malveira1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Nazarenos3–0GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
2GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
38formaindex / 1001,13 pont/meccs
2GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,75
BTTS63%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
0GY2D1V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs2,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Benfica Castelo Branco2–2DCampeonato de Portugal Prio - Group CUD da Serra – Atlético Malveira1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Fazendense3–1GYCampeonato de Portugal Prio - Group CSertanense – Atlético Malveira1–1DCampeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Nazarenos3–0GYTaça de PortugalAtlético Malveira – Mafra2–3VCampeonato de Portugal Prio - Group CFátima – Atlético Malveira5–0VCampeonato de Portugal Prio - Group CAtlético Malveira – Os Marialvas0–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WDWDD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.