Traiskirchen eredmények, meccsek és forma
Traiskirchen aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 02:22
V18.9 Csapatközpont 360
Traiskirchen meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
DGYGYDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
62formaindex / 1001,85 pont/meccs
7GY3D3V
Lőtt gól / meccs2,08
Kapott gól / meccs2,08
BTTS77%13 lefedett
Over 2,569%13 lefedett
Kapott gól nélkül8%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,29
Kapott gól / meccs1,71
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,29
Kapott gól / meccs1,71
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Regionalliga - OstWiener SC – Traiskirchen2–2DRegionalliga - OstTraiskirchen – Mattersburg SV 20202–1GYRegionalliga - OstFavoritner AC – Traiskirchen1–2GYRegionalliga - OstTraiskirchen – Oberwart1–1DRegionalliga - OstGloggnitz – Traiskirchen1–0VRegionalliga - OstSV Horn – Traiskirchen3–4GYRegionalliga - OstTraiskirchen – Krems / Rehberg2–0GYRegionalliga - OstTraiskirchen – Mannsdorf-Großenzersdorf1–3VRegionalliga - OstParndorf – Traiskirchen1–3GYCupTraiskirchen – Austria Vienna0–6VRegionalliga - OstDonau – Traiskirchen1–1DRegionalliga - OstTraiskirchen – Leobendorf5–4GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDWWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.