Sant Andreu eredmények, meccsek és forma
Sant Andreu aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Sant Andreu meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYDVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,30
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,31 pont/meccs
4GY5D4V
Lőtt gól / meccs1,31
Kapott gól / meccs1,15
BTTS54%13 lefedett
Over 2,546%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
2GY3D0V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY3D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS67%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs1,29
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,71
Kapott gól / meccs1,29
BTTS43%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Primera División RFEF - Group 2Sant Andreu – Teruel2–0GYSpanyol Király-kupaManresa – Sant Andreu2–2DPrimera División RFEF - Group 2Rayo Majadahonda – Sant Andreu2–1VPrimera División RFEF - Group 2Sant Andreu – Juventud Torremolinos2–2DPrimera División RFEF - Group 2Hércules – Sant Andreu1–0VPrimera División RFEF - Group 2Sant Andreu – Antequera2–2DPrimera División RFEF - Group 2Gimnastic – Sant Andreu1–2GYPrimera División RFEF - Group 2Sant Andreu – Real Madrid II1–1DPrimera División RFEF - Group 2Ibiza – Sant Andreu2–0VPrimera División RFEF - Group 2Sant Andreu – Águilas2–0GYPrimera División RFEF - Group 2Huesca – Sant Andreu1–0VKlub felkészülési mérkőzésekSant Andreu – Manresa3–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLDLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.