Qingdao Red Lions eredmények, meccsek és forma
Qingdao Red Lions aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Qingdao Red Lions meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYGYVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,70
Kapott gól / meccs1,10
BTTS30%10 lefedett
Over 2,520%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
4GY2D4V
Lőtt gól / meccs0,70
Kapott gól / meccs1,10
BTTS30%10 lefedett
Over 2,520%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül75%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
League TwoWuhan Three Towns II – Qingdao Red Lions0–1GYLeague TwoQingdao Red Lions – Shangyu Pterosaur1–0GYLeague TwoXiamen Feilu – Qingdao Red Lions3–0VLeague TwoChengdu Rongcheng II – Qingdao Red Lions1–1DLeague TwoQingdao Red Lions – Wuhan Three Towns II0–2VLeague TwoShangyu Pterosaur – Qingdao Red Lions2–1VLeague TwoQingdao Red Lions – Xiamen Feilu1–0GYLeague TwoShanghai Port II – Qingdao Red Lions2–0VLeague TwoNantong Haimen Codion – Qingdao Red Lions1–1DLeague TwoQingdao Red Lions – Xi'an Ronghai1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
42/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LDLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.