Lernayin Artsakh eredmények, meccsek és forma
Lernayin Artsakh aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 29. 09:33
V18.9 Csapatközpont 360
Lernayin Artsakh meccsközpont
Helyi csapatarchívum5 napja
Utolsó forma
VGYVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs3,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY0D5V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY0D5V
Lőtt gól / meccs2,50
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,590%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs3,40
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS33%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül67%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs1,50
BTTS33%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül67%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs3,25
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs3,25
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
1GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs3,25
BTTS100%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
CupLernayin Artsakh – Shirak1–7VFirst LeagueLernayin Artsakh – Shirak II5–0GYFirst LeagueArarat II – Lernayin Artsakh5–1VFirst LeagueLernayin Artsakh – Araks Ararat1–2VFirst LeagueAndranik – Lernayin Artsakh1–2GYFirst LeagueBentonit Ijevan – Lernayin Artsakh4–3VFirst LeagueLernayin Artsakh – Banants II5–0GYCupLernayin Artsakh – Ecoville5–0GYFirst LeagueMika – Lernayin Artsakh3–1VFirst LeagueLernayin Artsakh – Ararat-Armenia II1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
47/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WL · 2 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.