Armenia · 2026/27 szezon
First League 2026/27: eredmények, tabella és program
First League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 12.
- Mérkőzés
- 71
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 12
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 17:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
71 mérkőzés
15 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
0,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek10 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Olympia YerevanBKMA II2–2VégeNoah IIPyunik II3–2VégeArarat IIMika1–3VégeAraks AraratBanants II4–1VégeAndranikBentonit Ijevan0–2VégeBKMA IIArarat II0–1VégeBentonit IjevanSardarapat 23–2VégePyunik IIOlympia Yerevan1–1VégeMikaAraks Ararat2–0VégeLernayin ArtsakhShirak II5–0VégeBanants IIAndranik1–2VégeArarat-Armenia IIArarat II3–3Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Olympia Yerevan78819766Gyengülő trend ↓2Bentonit Ijevan677110040Javuló trend ↑3Mika62677555Gyengülő trend ↓4Andranik55597642Stabil trend →5Araks Ararat51506055Javuló trend ↑6Lernayin Artsakh51509525Gyengülő trend ↓7Ararat II48487437Javuló trend ↑8Shirak II45566713Javuló trend ↑9BKMA II44416738Gyengülő trend ↓10Pyunik II32256020Gyengülő trend ↓11Ararat-Armenia II32295120Javuló trend ↑12Noah II3138463Gyengülő trend ↓13Banants II2625500Gyengülő trend ↓14Sardarapat 220133515Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
54 meccsFirst League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2,43 | 2,43 | 0,86 | 71,4% | 71,4% | |
| 2 | 8 | 2,13 | 2,75 | 1,50 | 62,5% | 62,5% | |
| 3 | 8 | 2,00 | 1,88 | 1,13 | 75,0% | 62,5% | |
| 4 | 9 | 1,78 | 1,89 | 1,44 | 77,8% | 77,8% | |
| 5 | 6 | 1,67 | 1,67 | 2,17 | 83,3% | 83,3% | |
| 6 | 8 | 1,50 | 2,38 | 1,88 | 62,5% | 87,5% | |
| 7 | 8 | 1,50 | 1,50 | 1,13 | 75,0% | 50,0% | |
| 8 | 7 | 1,43 | 1,86 | 1,57 | 71,4% | 71,4% | |
| 9 | 9 | 1,22 | 1,67 | 1,56 | 44,4% | 55,6% | |
| 10 | 7 | 1,14 | 1,14 | 2,43 | 71,4% | 71,4% | |
| 11 | 7 | 0,86 | 1,29 | 2,00 | 71,4% | 57,1% | |
| 12 | 8 | 0,75 | 1,50 | 2,00 | 87,5% | 75,0% | |
| 13 | 8 | 0,75 | 1,25 | 2,50 | 75,0% | 75,0% | |
| 14 | 8 | 0,38 | 0,88 | 2,13 | 37,5% | 62,5% |